24 Sie

Wygląd twarzy a dieta

TWOJA TWARZ odzwierciedla nie tylko emocje, ale również to, czy właściwie się odżywiasz, jeśli pragniesz zachować zdrowy, młodzieńczy wygląd, stosuj dietę strukturalną, która zapewni utrzymanie właściwej struktury tkanek, dostarczając wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Niezwykle istotne dla twojego wyglądu jest także to, że właściwa dieta zmniejsza odkładanie w skórze toksycznych związków, które pogarszają jej metabolizm.
Wielu zmian dermatologicznych wynikających z braku niezbędnych substancji w pożywieniu lub nadmiaru innych nie ukryjesz za pomocą kosmetyków, ale bez trudu pozbędziesz się ich, wybierając odpowiednią dietę i poprawiając metabolizm organizmu.
Zapobiegniesz wówczas również zwiotczeniu skóry, a także mięśni i chrząstek, na których opiera się ona w najważniejszych dla rysów twarzy obszarach.

NAWET JEŚLI JAKIEŚ KŁOPOTY ZDROWOTNE są typowe dla twojej rodziny, to zwykle wzrasta tylko prawdopodobieństwo ich wystąpienia. Nadal nie możesz mieć pewności, że problem będzie dotyczył również ciebie. Większość zaburzeń, w których odgrywa rolę czynnik genetyczny, jest bowiem przekazywana w sposób recesywny, co chroni nasz gatunek przed ich niepohamowanym rozprzestrzenianiem. Z reguły o uaktywnieniu zmian, poza dziedzicznymi, decydują w takich wypadkach także inne czynniki. Są one zależne od trybu życia i odżywiania, czyli spraw, na które masz decydujący wpływ.

BRUKSELKA POBUDZA DZIAŁANIE TRZUSTKI, a zawarte w niej indole zabezpieczają przed rakiem jelita grubego i piersi. Poza działaniem przeciwnowotworowym ma również działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Dostarcza organizmowi dużych ilości potasu, wapnia, magnezu, żelaza i fosforu, a także witamin B3, B6, C i E oraz kwasu foliowego.