24 Sie

Skłonności do tycia

NAWET NIEWIELKIE ZACHWIANIE równowagi hormonalnej ustroju lub niedostosowanie poziomu wydzielania hormonów do aktualnego zapotrzebowania tkanek organizmu może się stać przyczyną wystąpienia wyraźnych skłonności do tycia. Zwykle przekonujemy się o tym zbyt późno, a prawdopodobnie najczęściej w ogóle nie dostrzegamy związku nadwagi z zaburzeniami gruczołów dokrewnych. Jest to następny czynnik, który bez najmniejszego udziału z twojej strony może być przyczyną skłonności do nadwagi.

SERIALE TELEWIZYJNE mogą doskonale ułatwiać odchudzanie, pod warunkiem że oglądasz je z perspektywy siodełka roweru stacjonarnego. Ten rodzaj wysiłku nie obciąża specjalnie stawów, a jednocześnie uruchamia duże grupy mięśniowe. W rezultacie podczas 30-45 minutowej przejażdżki możemy spalić od 200 do 400 kcal, jeśli będziemy ćwiczyć dwa lub trzy razy w tygodniu, to do elektów w postaci spalonych kalorii dojdzie trwałe przyspieszenie przemian metabolicznych pod wpływem systematycznie powtarzających się obciążeń. Niezbyt intensywny, ale regularnie powtarzany wysiłek fizyczny zmniejsza poza tym tendencję do niekontrolowanego przejadania się. Dla wielu osób stacjonarny rower to jedyna realna możliwość podjęcia systematycznych treningów.

CEBULA OBNIŻA STĘŻENIE CHOLESTEROLU, a także zmniejsza lepkość krwi, co zapobiega zawałom i zakrzepom. Zawiera również duże ilości siarki, dzięki czemu wzmacnia kości, zęby, a także skórę, włosy i paznokcie. Skutecznie oczyszcza organizm z toksycznych związków metali i pasożytów.