23 Sie

Zarodki pszenne – Pestki dyni

ZARODKI PSZENNE to niezwykle cenne źródło wielu witamin i minerałów. Kwasy tłuszczowe znajdujące się w zarodkach pszennych wykazują silne właściwości wspomagające pracę układu nerwowego. Poprawiają pamięć, koncentrację, odporność na stres, a podczas odchudzania na diecie strukturalnej zapewniają doskonałe samopoczucie.

PESTKI DYNI są jednym z najbogatszych źródeł cynku, którego niedobory, często występujące w diecie współczesnego człowieka, prowadzą do wielu poważnych problemów — alergii, depresji i niepłodności. Cynk odpowiada w dużej mierze za elastyczność i zdrowy wygląd skóry, ponieważ bierze czynny udział w syntezie kolagenu, a jego niedobór powoduje powstawanie rozstępów skórnych oraz wyprysków i egzemy.

NAWET NIEWIELKA NADWAGA ma fatalne dla zdrowia następstwa, zwłaszcza jeśli lokalizuje się w rejonie brzucha. Jeśli masz tego typu skłonności, a także jeśli twój indeks masy ciała (BMI) przekracza normę, stosuj regularnie, najlepiej zamiast kolacji, Koktajl zielony o działaniu odchudzającym.